Język plendecs

Wynajem kotłów wodnych

Kontenerowe kotłownie wodne znajdujące się w naszej ofercie:

WydajnośćMaksymalna temperatura roboczaWaga do transportuPaliwoSpecyfikacja
150 kW 90oC 1 500 kg olej

zobacz więcej

250 kW 90oC 2 500 kg olej

zobacz więcej

350 kW 90oC 3 500 kg olej

zobacz więcej

500 kW 90oC 4 500 kg olej

zobacz więcej

700 kW 100oC 7 150 kg olej/gaz

zobacz więcej

1 000 kW 100oC 7 900 kg olej/gaz

zobacz więcej

1 500 kW 100oC 9 800 kg

olej/gaz

zobacz więcej

2 000 kW 130oC 9 800 kg olej/gaz

zobacz więcej

2 500 kW 130oC 10 300 kg olej/gaz

zobacz więcej

4 000 kW 200oC 26 000 kg olej/gaz


5 000 kW 200oC 34 000 kg olej/gaz


6 000 kW 200oC 38 600 kg
olej/gaz


7 000 kW 200oC 38 600 kg
olej/gaz


9 000 kW 200oC 46 800 kg
olej/gaz


11 000 kW 200oC 49 000 kg
olej/gaz


Oferujemy szeroki wybór kotłowni Wodnych przeznaczonych na wynajem

W naszej ofercie znajduje się pełen zakres kotłowni wodnych o mocach od 150 kW, aż po duże jednostki 11 MW. Mobilne kotłownie wodne zabudowane na przyczepie samochodowej stanowią kompaktowe rozwiązanie wszędzie tam gdzie liczy się szybkość w uruchomieniu dostawy ciepła. Nieduże gabaryty, kompletny osprzęt i nowoczesny, stalowy kocioł wodny może zostać dostarczony i uruchomiony niemal wszędzie i o każdej porze dostarczając ciepło ale również wodę użytkową jeżeli istnieje taka potrzeba.

Kotłownie wodne o mocach powyżej 500kW zabudowane są w kontenerach morskich, dzięki czemu realizujemy kompletną usługę dostarczając, uruchamiając i serwisując takie jednostki w dowolnym miejscu.

W ofercie posiadamy również kotłownie wysokotemperaturowe o zakresie roboczym powyżej 130 oC.

Nasze kotłownie wodne moga być zasilane olejem opałowym, a w przypadku jednostek zabudowanych w kontenerach również gazem różnych specyfikacji. Naszą ofertę uzupełnia szeroki wybór osprzętu, w tym magazyny paliw, wymienniki ciepła, stacje uzdatniania wody, słowem wszystko co może okazać się potrzebne do zbudowania na miejscu kompletnej kotłowni wodnej.

Oferowane przez nas jednostki są wyposażone w system monitoringu zapewniający bezstresową eksploatację kotłowni nawet w ciężkich warunkach, a profesjonalny serwis czuwa nad bezproblemową eksploatacją. Stale wzbogacana, szeroka oferta kotłowni wodnych pozwoli nam dobrać kocioł wodny o dopasowanej specyfikacji do Państwa potrzeb. Prosimy do nas dzwonić lub pisać. Z przyjemnością zajmiemy się Państwa przypadkiem.

Skorzystanie z naszej oferty umożliwia zapewnienie dostawy ciepła oraz wody użytkowej niemal w dowolnym miejscu i w krótkim czasie. Funkcjonalne mobilne kotłownie wodne charakteryzują się wysoką jakością, łatwością obsługi oraz gwarantują parametry, które są w stanie sprostać rozmaitym wymaganiom klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotne jest bezproblemowe użytkowanie urządzeń oraz zapewnienie właściwych warunków dzięki ich działaniu. Z tego powodu gwarantowane przez nas propozycje składają się z kompletnego zestawu urządzeń. Zawierają: kocioł wodny, palnik, pompę obiegową, pompę regulacji temperatury powrotu, zawory oraz kompletną armaturę zabezpieczającą. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wszystko będzie funkcjonowało stabilnie i zgodnie z zapotrzebowaniem.

Szeroka gama możliwości. Nasze kotłownie wodne dopasowane do potrzeb

Wykorzystując nasze doświadczenie, jesteśmy w stanie skutecznie doradzić wybór optymalnych urządzeń potrzebnych do zapewnienia ogrzewania. Znajdujące się w ofercie kotły wodne składają się na kompletny typoszereg poczynając od mocy 180 kW aż do 10 MW lub więcej. Doskonale wiemy, że wykorzystywane w ciepłownictwie źródła ciepła muszą zagwarantować oczekiwane warunki pracy, dlatego jesteśmy w stanie spełnić różnorodne wymagania zarówno dla kotłów nisko jak również wysokotemperaturowych. Zakres dostępnych rozwiązań jest bardzo szeroki, dotyczy oprócz wydajności, wspomnianej temperatury roboczej również rodzaj paliwa, jakie jest wykorzystane do zasilania kotłowni. Zapewniamy sprzęt, w którym zastosowane są palniki gazowe bądź olejowe. W zależności od określonych preferencji można się zdecydować na jedno albo drugie rozwiązanie.

Bezpieczne kotły dla wymagających użytkowników

Zapewniane przez naszą firmę mobilne kotłownie wodne stanowią idealne wyposażenie w miejscach, w których wymagane jest jak najszybsze dostarczenie ciepła. Oferujemy wynajem jednostek o różnych specyfikacjach, które mogą do Ciebie trafić na dowolny okres. Gwarantujemy bezpieczne oraz bezproblemowe użytkowanie z kotłowni, a w razie potrzeb oczywiście służymy wsparciem serwisowym. Eksploatacja nawet w wyjątkowo trudnych warunkach nie sprawia kłopotów, a stały monitoring funkcjonowania zestawów pozwala na bieżąco śledzić stan urządzeń. Kotły razem z pozostałym osprzętem umieszczone są w kontenerach oraz przyczepach samochodowych, co umożliwia łatwy oraz bezpieczny transport do wskazanych lokalizacji, a także pozwala na łatwą obsługę jednostki. Poza tym kontenery są skutecznie izolowane pod względem akustycznym, co bez wątpienia ma duże znaczenie dla otoczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z listą dostępnych urządzeń oraz ich parametrami. Dzięki doświadczeniu oraz kwalifikacjom naszych pracowników gwarantujemy najwyższą jakość sprzętu razem z poszczególnymi elementami zapewniającymi ich prawidłowe działanie.

© Copyright 2024 corsario.pl

DESIGN by corsario.pl