Język plendecs

Strefa klienta

Zaloguj się do swojej kotłowni


Zdalnie monitoruj pracę swojej kotłowni!
Na sezon grzewczy 20/21 przygotowaliśmy nową odsłonę naszego systemu monitorowania kotłowni kontenerowych. Żaden parametr pracy kotłowni nie umknie teraz naszej uwadze. Zarówno obserwacje w czasie rzeczywistym jak rownież wsteczna analiza pracy kotłowni pozwolą rozsądnie dopasować parametry do aktualnych potrzeb. Kontekstowe menu, animowane grafiki oraz możliwość dowolnego dopasowania oferują nową jakość w systemach monitoringu kotłowni.

Jak to działa?
Każdy klient posiadający wynajętą kotłownie otrzymuje e-mail aktywacyjny pozwalający na uruchomienie swojego konta w systemie Caldera. Poprzez proste zalogowanie z przeglądarki uzyskujemy dostęp do swojej kotłowni, której prace możemy od tej chwili monitorować.

A czy mogę otrzymać więcej kont dla moich pracowników?

Oczywiście. Jeżeli wynająłeś więcej kotłowni lub poprostu posiadasz rozbudowane struktury organizacyjne wybierz osobę, której nadamy większe uprawnienia. Wybrana osoba z twojej firmy otrzyma możliwość samodzielnego i prostego w obsłudze tworzenia i nadawania uprawnień w ramach swojej organizacji. W ten sposób nigdy nie zabraknie możliwości podglądu pracy kotłowni z telefonu pracownika, który akurat teraz jest na swojej zmianie.

A czy system monitoringu może wysyłać powiadomienia jeżeli stanie się coś złego z moją kotłownią?

Tak. Możesz samodzielnie włączyć funkcję wysyłania powiadomień o wybranych zdarzeniach. Do wyboru są dwie metody: e-mail lub SMS*. Wybór zdarzeń zależy od rodzaju kotłowni i może być dowolnie konfigurowany.

*powiadomienia SMS wymagają przedpłaty w wysokości: 50 PLN 100 szt. lub 200 PLN dla 500 szt. (ceny netto). Powiadomienia e-mail nie wymagają dopłat.

Przykład monitorowanej kotłowni

Histogramy pracy kotłowni

Kotłownia parowa


© Copyright 2024 corsario.pl

DESIGN by corsario.pl