Język plendecs

Oferta kotłowni kontenerowych

Stworzenie kotłowni o dobrych parametrach może być bardzo kosztowną sprawą. Im lepsza klasa poszczególnych urządzeń, tym cena jest wyższa. Osoby, bądź firmy, które nie dysponują dużą gotówką, ani nie mają ochoty brać uciążliwego kredytu, mają jednak inne wyjście z takiej sytuacji. Mogą po prostu wynająć kotłownię w firmie Selo Energia.

Co możemy Państwu zaoferować?


  • mobilne i łatwe do zainstalowania kotłownie kontenerowe o różnej mocy, które są od razu gotowe do działania;


  • kotłownie wodne nisko- i wysokotemperaturowe, jak również kotłownie parowe;


  • oferujemy także różnego rodzaju osprzęt i akcesoria, które przydatne są do codziennej pracy instalacji grzewczych.


Dzięki naszej pomocy mogą Państwo łatwo i szybko rozwiązać problem z ogrzewaniem albo dostępem do ciepłej wody. Jesteśmy w stanie zapewnić urządzenia o odpowiedniej wydajności, które sprawdzą się zarówno jeśli chodzi o wspólnoty mieszkaniowe, jak również w przypadku większych przedsiębiorstw.


Jakie zalety sprawiają, że wynajem kotłowni w naszej firmie to doskonała decyzja?


  • Gwarancja i serwis w cenie. Korzystają z naszych usług, nie trzeba się martwić ewentualnymi awariami. Sprzęt, który oddajemy do Państwa dyspozycji, jest objęty gwarancją, dlatego w razie problemów nasi specjaliści zajmą się jego naprawą. Oprócz tego zapewniamy także regularny serwis urządzeń.


  • Szybkość i łatwość instalacji. Nie da się ukryć, że kotłownie kontenerowe to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie czas gra kluczową rolę, a naprawa istniejącego systemu albo stworzenie nowego może zająć trochę czasu. W takich wypadkach wypożyczenie sprzętu u nas jest najrozsądniejszym rozwiązaniem. Instalację po prostu podłącza się w miejsce obecnej i jest ona gotowa do działania.


  • Mobilność kotłowni. To ogromny plus, że kotłownię kontenerową można przewieźć sprawnie w dowolne miejsce i do tego w całości. Dzięki temu oszczędzamy sporo czasu i pieniędzy. Nie trzeba bowiem kompletować i montować poszczególnych urządzeń.


  • Zdalny monitoring. Sprzęt wysokiej jakości, który mogą Państwo wypożyczyć w naszej firmie, umożliwia sprawdzanie jego pracy na odległość. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi, który pokazuje parametry eksploatacyjne kotłowni, jak również aktualny zapas paliwa. Dzięki temu diagnostyka sprzętu jest łatwiejsza i dokładniejsza.


Wynajem kotłowni w firmie Selo Energia to sporo plusów, które mają wpływ na codzienne funkcjonowanie wielu podmiotów począwszy od niewielkich budynków wielorodzinnych aż do większych przedsiębiorstw. Szczególnie w przypadku tych ostatnich czas odgrywa bardzo dużą rolę, ponieważ każdy przestój w pracy wiąże się z ustaniem produkcji, która przecież gwarantuje firmie zarobek. Dlatego właśnie nasze kotłownie to dobre rozwiązanie.

Warto sprawdzić na stronie internetowej Selo Energia techniczną specyfikację poszczególnych urządzeń. Dzięki temu będzie można dostosować parametry pod kątem swoich potrzeb. Warto znać tak kluczowe informacje, jak zapotrzebowanie na ciepło lub wydajność pary, waga, rozmiar, czy rodzaj paliwa potrzebnego do działania. W razie wątpliwości służymy swoją wiedzą i doświadczeniem przy wyborze najbardziej odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu.

© Copyright 2024 corsario.pl

DESIGN by corsario.pl