Język plendecs

Wynajem kotłów parowych

Kontenerowe kotłownie parowe znajdujące się w naszej ofercie:

Wydatek pary
Ciśnienie maksymalne
Waga do transportu
PaliwoSpecyfikacja
650 kg/h 14 barg 8 400 kg Olej/Gaz zobacz więcej
1 000 kg/h 14 barg 8 700 kg Olej/Gaz zobacz więcej
1 500 kg/h 14 barg 10 800 kg Olej/Gaz zobacz więcej
2 000 kg/h 14 barg 10 800 kg Olej/Gaz zobacz więcej
2 500 kg/h 20 barg 11 500 kg Olej/Gaz zobacz więcej
4 000 kg/h 26 barg 29 400 kg Olej/Gaz zobacz więcej
6 000 kg/h 26 barg 29 800 kg Olej/Gaz zobacz więcej
8 000 kg/h 26 barg 38 200 kg Olej/Gaz zobacz więcej
10 000 kg/h 26 barg 38 800 kg Olej/Gaz zobacz więcej
12 000 kg/h 26 barg 48 600 kg Olej/Gaz zobacz więcej
15 000 kg/h 22 barg 49 800 kg Olej/Gaz zobacz więcej


Oferujemy szeroki wybór kotłowni parowych przeznaczonych na wynajem

Wszystkie nasze kotłownie parowe pochodzą od lidera branży kotlarskiej firmy Loos, niedawno przejętej przez koncern Bosch, a znanej w całym przemysłowym świecie jako niezawodny partner w produkcji pary. Posiadamy w ofercie komplet rozwiązań pozwalający dobrać kotłownię parową o odpowiednim dla Państwa potrzeb wydatku pary.

Każda nasza kotłownia parowa przystosowana jest do transportu dzięki zabudowie kontenerowej. Takie rozwiązanie pozwala na zapewnienie kompleksowej usługi, w której skład wchodzi transport, uruchomienie oraz serwis. Skala naszego przedsięwzięcia wymusza przestrzeganie wysokich standardów jakościowych, dzięki którym otrzymujecie Państwo nowoczesny, gotowy do pracy kocioł parowy spełniający wszelkie wymagania branżowe oraz posiadający niezbędne dopuszczenia. Wynajęte od nas kotłownie parowe objęte są monitoringiem oraz stałą opieką naszego serwisu.

Wynajem kotłowi parowych stanowi atrakcyjną alternatywę wobec posiadania własnej infrastruktury. Chętnie przedstawimy propozycję wynajmu długookresowego, który w połączeniu z kompleksową opieką serwisową zdobywa coraz większe uznanie rynku.

W przypadku remontu lub modernizacji własnej infrastruktury dostarczane przez nas kotłownie parowe gwarantują zachowanie ciągłości produkcji, a nasze doświadczenie pomoże dobrać rozwiązanie na miarę potrzeb.

Informacje umieszczone powyżej w specyfikacji kotłów parowych stanowią dobry wstęp do rozmowy. Zadzwoń do nas lub napisz! Znajdziemy z pewnością rozwiązanie na miarę twoich potrzeb!

Dzięki skorzystaniu z naszej propozycji klienci otrzymują wysokiej klasy nowoczesne urządzenia, gwarantujące stały dostęp do energii. Znajdujące się w naszej ofercie kotłownie parowe doskonale sprawdzą się w różnorodnych gałęziach przemysłu. Dzięki kontenerowej zabudowie jesteśmy w stanie ekspresowo dostarczyć Ci kotły o szerokim zakresie parametrów pracy. Bez względu na wybrany model urządzenie jest bezpieczne oraz wyjątkowo łatwe w obsłudze. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonymi i bezproblemowo dopuszczonymi na rynek zestawami. Renomowany producent to gwarancja wysokiej klasy oraz właściwego funkcjonowania kotłowni. Ma to znaczenie dla każdego użytkownika.

Efektywny kocioł parowy do różnych zadań

Zakres możliwych konfiguracji wymaganej specyfikacji kotłów jest bardzo szeroki. Znajdujące się w naszej ofercie kotłownie parowe idealnie pasują do różnorodnych systemów, zapewniając zasilanie instalacji ciśnieniowej w szerokim zakresie pracy. Jest to zatem bardzo uniwersalne rozwiązanie dla podmiotów o różnorodnych potrzebach. 

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie dobierając urządzenia pod kątem spełnienia wymagań dotyczących wydatku pary, rodzaju podłączeń, jakości wody, sposobu odbioru kondensatu i rodzaju zasilania kotłowni. W naszej dyspozycji znajduje się również opcjonalna armatura taka jak zbiorniki odgazowania czy stacje uzdatniania wody. Dzięki temu będziesz miał do dyspozycji optymalny sprzęt gwarantujący prawidłowe i bezpieczne działanie zasilanych systemów.

Kotłownia na czas awarii lub na stałe

Wymagania klientów dotyczą nie tylko parametrów urządzeń, ale także czasu, na jaki pragną je wynająć. Pod tym względem także jesteśmy bardzo elastyczni. Proponujemy wynajem sprzętu na przykład na czas budowy, rozbudowy, remontu czy awarii Twojej kotłowni, ale też zapewniamy opcje długoterminowe. Dzięki nim można się cieszyć ciągłością produkcji oraz funkcjonowania przedsiębiorstwa na wielu poziomach. Dlaczego jest to doskonałe rozwiązanie? Ponieważ w takiej sytuacji nie trzeba inwestować w kocioł parowy oraz jego serwisowanie. Za te aspekty odpowiadamy w sposób kompleksowy, gwarantując monitoring i obsługę serwisową. Oczywiście także transport leży w naszej gestii. Warto też pamiętać, że dla komfortu użytkowania oferujemy bogaty osprzęt do kotłowni. Stacje uzdatniania wody, magazyny oleju i inne dostępne elementy wyposażenia pozwalają optymalnie wykorzystywać możliwości kontenerowych kotłowni i kotłów parowych. Z chęcią przedstawimy Ci naszą ofertę oraz dostępne możliwości podczas rozmowy telefonicznej bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.

© Copyright 2024 corsario.pl

DESIGN by corsario.pl